Pensjonat Willa Onyks
58-580 Szklarska Poręba
ul. Narciarska 5

tel. 75 717 43 34
lub
885 041 042

e-mail: willaonyks@gmail.com
web: www.willaonyks.pl

Serdecznie zapraszamy!

Księga gości

Kamil Olechno (Wrocław )

Willę Onyks odwiedzamy już od kilku lat. Jako że często jesteśmy w Szklarskiej Porębie mamy spore doświadczenie. Willa Onyks to oczywiście najlepsze miejsce do zakwaterowania jakie można sobie wymyślić. Okazała, czysta, super elegancka willa razem z przemiłą i przyjacielską atmosferą którą tworzą Właściciele sprawia że jest to absolutnie najbardziej atrakcyjne miejsce do wypoczynku.

Maciek Miszuk (Wrocław)

Witam Pani Irenko :) Pozdrowienia od trialowców z Wrocka  ;)

Ewa Dalszewska

Życzę wam aby od sylwestra cały rok był ekstra, by marzenia się spełniały, by pieniążki kieszeń waszą wypełniały, a uczucia nie znikały i z serduszka wypływały. Życzy ewa z rodzinką.

Krzysztof Nowiński (Warszawa)

Gdy Wiosna życie budzi dookoła. Drzewa wszelakie obsypało białym kwiatem. Radosnym śpiewem ptaszek ptaszka woła, a każdy człowiek jest Ci bratem. W Szklarskiej Porębie to się zdarza. Pensjonat Onyks. Kolejna spadła kartka z kalendarza. Gdy Lato słońcem znaczy każdą chwilę. Na górskim szlaku wypatrujesz cienia. Pobyt wspominać wtedy będziesz mile. Przecież zostaną piękne Ci wspomnienia. W Szklarskiej Porębie to się zdarza. Pensjonat Onyks. Kolejna spadła kartka z kalendarza. Gdy Jesień targa mnóstwem zeschłych liści. A krople deszczu nieustannie tłuką w okna. Przygoda, Która w końcu Ci się ziści. Zostanie z Tobą, chociaż całkiem mokra. W Szklarskiej Porębie to się zdarza. Pensjonat Onyks. Kolejna spadła kartka z kalendarza. Gdy Zima puchem śniegu wszystko wokół stroi. U sań dzwoneczki tak radośnie dzwonią. Żar uczuć przy kominku miłość niech wyzwoli. Moja dłoń w uścisku razem z Twoją dłonią. W Szklarskiej Porębie to się zdarza. Pensjonat Onyks. Kolejna spadła kartka z kalendarza.

Agnieszka, Łukasz i Malwinka Maruszak (okolice Wrocławia)

W willi ONYKS byliśmy drugi raz i nie zamieniła bym tego miejsca na żadne inne :). Atmosfera jak zwykle była cudowna, gospodarze przesympatyczni i bardzo życzliwi a jedzonko pyszne. Polecam wszystkim wypoczynek w Onyksie! Dziękujemy za wszystko i do zobaczenie na wiosnę. Serdecznie pozdrawiamy Pania Irenkę i Pana Zbyszka :)

Paulina, Jean-Luc, Maximilien (Amsterdam / Paryż)

Dwa lata temu spędzilismy niezapomniane chwile w Jodelce. To co nas zauroczylo to piekno okolic, a to co nas wzruszylo to rodzinna atmosfera i troskliwość gospodarzy, na których można liczyć w każdej sytuacji;-) (pierwsza pomoc, problemy z akumulatorem, Sylwestrowa zabawa!) Pani Irena i Pan Zbyszek znają tajemnice słynnej polskiej gościnnosci;-)) Dziękujemy za mile spędzone chwile i z pewnością do zobaczenia w Onyksie.

Bogumiła Zdzisław i Monika z Gustawem (Wągrowiec)

My korzystaliśmy już od kilku lat z obiektu pod nazwą Jodełka i byliśmy bardzo zadowoleni z warunków jakie stworzyli nam właściciele. Obecnie obiekt zmienił nazwę na ONYKS, ale na szczęście są Ci sami właściciele to będzie fajnie. Nowy obiekt na zewnątrz i wewnątrz wygląda interesująco i napewno w tych warunkach można jeszcze lepiej po sportach się odprężyć. Wszystkiego najlepszego niech nowy obiekt spełnia swoją rolę i oczekiwania właścicieli. Chętnie polecamy Willę ONYKS

Robert Borowczyk (Wrocław)

Potwierdzam opinie Mariusza Ambrożewicza. Już nie możemy się doczekać nastepnych zawodów TRIAL aby spotkać sie w Onyksie. Pozdrowienia dla całej rodziny od SPARTY.

Agnieszka Maruszak (okolice Wrocławia)

Z całego serca polecam wszystkim Willę Onyks! Czyściutko, pachnąco nowościa aż miło usnąć.pyszne,urozmaicone śniadanka elegancko podane w przytulnej jadalni z kominkiem. Wspaniała domowa atmosfera sprawia że chce sie tam zawitać ponownie:) Jest to z pewnością miejsce w którym mozna wypocząć-slychać tylko strumyk płynacy przy domu:). Dla miłośników sportu tez atrakcyjnie położona -"parę kroków" od wyciągu. POLECAM :) Serdeczne podziękowania dla właścicieli za stworzenie idealnelnych warunków do relaksu :)

Mariusz Ambrożewicz (Wrocław)

Mieszkaliśmy kilkakrotnie jeszcze przed rozbudową pensjonatu u Państwa Łubkowskich zarówno w sezonie zimowym jak i jesienią podczas corocznych zawodów w trialu motocyklowym. Było super, a teraz to już będzie hiper-super. Zdecydowanie polecam. Szczególnie dla narciarzy.